Начало БАТЕРИИ Литиева батерия EverActive, CR2450 - 5 бр. / Арт.№ BA-CR2450
  • Код:
    CR2450
  • Тегло:
    0.045 кг
Литиева батерия CR2450 - 3V
Опаковка- Блистер от 5 бр.
Добави в желани
Марка:
Допълнителна информация:
  • Напрежение: 3V ;
  • Диаметър: 24.5mm ;
  • Височина: 5.0mm ;